Reality Uherské Hradiště, reality Zlín, realitní službyReality Uherské Hradiště, reality Zlín, realitní služby

Language : RU  CZ
O nás

 

Společnost REAL KREDIT, a. s. je ryze českou společností s vlastním know-how, vytvořeným mnohaletou zkušeností od roku 1990 v oblasti prodeje realit a poskytováním širokého spektra obchodních služeb. Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3325.

 

Hlavní náplní činnosti společnosti REAL KREDIT a.s. je zprostředkovatelská činnost a poskytování administrativních služeb hospodařské povahy v mezinárodním obchodě. Mimo tyto oblasti jsme rozšířili nabídku našich služeb o tlumočnickou a dražební činnost, spočívající v zajištění soudních překladů se soudním ověřením, včetně dalších souvisejících prací.

Naše společnost je rodinným podnikem, na který se můžete spolehnout. Vzhledem k diplomatickým aktivitám společnosti Vám pomůžeme vyřešit problémy s pochopením Vašeho zahraničního obchodního patrnera, poradíme jak jednat při rozdílu mentalit, připravíme a provedeme překlad potřebných certifikátů a dokladů, zprostředkujeme obchodní jednání a prezentací Vaši firmy a zahraničí v nejlepší možné formě za výborných cenových podmínek. 
 

REAL KREDIT bude pro Vás znamenat reálné naplnění Vašich potřeb a přání.


Последнее обновление 11.4.2017 l copyright (c) 2006 REAL KREDIT a.s. l Tvorba www stránekMACHIN.cz,webhostingHOSTSERVIS.cz TOPlist
4storel LCD monitory l Notebookyl Počítačel Softwarel Fotoaparátyl Tiskárnyl PDA