Reality Uherské Hradiště, reality Zlín, realitní službyReality Uherské Hradiště, reality Zlín, realitní služby

Language : RU  CZ
Zámek Dalešice

Klikněte pro detail.
Zobrazit fotogalerii

Cena: 40.000.000,- Kč
Cena: 1.481.481,48 EUR

TIP

Zámek stojí na místě kláštera magdalenítek z počátku 14 století. Čtyřkřídlá patrová barokní budova, jižní vstupní průčelí má střední rizalit se štítem, před ním čestný dvůr, uzavřený na východní a západní straně přízemními bočními křídly a na jihu ozdobnou vstupní bránou. Bohatá štuková výzdoba.
Zámecký areál je významná kulturní památka. Je tvořen hlavní čtyřkřídlou budovou s vnitřním nádvořím a dvěma přilehlými přízemními stavbami ve vstupní části. Na stavební parcely navazují pozemky ostatních ploch a upravený anglický zámecký park. Součásti zámeckého areálu jsou vnitřní komunikace a manipulační plocha. Areál je ohraničen zástavbou a zděným oplocením. Napojen na rozvod nn, vodovodní, kanalizační a plynovodní řády. Součásti areálu jsou dvě velkokapacitní studny. K nabídce pronájmu je nutné poznamenat, že zámek je vhodný k pořádání cateringových oslav, marketingových akcí, ke kinematografickým účelům atd. Krátkodobé využití je vitáno. V blízkosti zámku se nacházi akciový pivovar Dalešice (známý z filmu" Postřižiny").
Adresa objektu Dalešice č. p. 58 a č. p. 59.
Areál je vzdálený pouze 54 km od centra Brna, 15 km od Třebíče a 12 km od Náměšti nad Oslavou.

Kontakt: ing. Jelena Štěrbová 

Tel.: +420 608 200 481

 


Последнее обновление 11.4.2017 l copyright (c) 2006 REAL KREDIT a.s. l Tvorba www stránekMACHIN.cz,webhostingHOSTSERVIS.cz TOPlist
4storel LCD monitory l Notebookyl Počítačel Softwarel Fotoaparátyl Tiskárnyl PDA