Reality Uherské Hradiště, reality Zlín, realitní službyReality Uherské Hradiště, reality Zlín, realitní služby

Language : RU  CZ
Zámek Dalešice

Klikněte pro detail.
Zobrazit fotogalerii

Cena: 44.800.000,- Kč
Cena: 1.659.259,26 EUR

Zámek stojí na místě kláštera magdalenítek z počátku 14 století. Čtyřkřídlá patrová barokní budova, jižní vstupní průčelí má střední rizalit se štítem, před ním čestný dvůr, uzavřený na východní a západní straně přízemními bočními křídly a na jihu ozdobnou vstupní bránou. Bohatá štuková výzdoba. Zámecký areál je významná nemovitá kulturní památka.
Zámecký areál je tvořen hlavní čtyřkřídlou budovou s vnitřním nádvořím a dvěma přilehlými přízemními stavbami ve vstupní části. Na stavební parcely navazují pozemky ostatních ploch a anglický zámecký park zdobený sochami. Součásti zámeckého areálu jsou vnitřní komunikace a manipulační plocha. Areál je ohraničen zástavbou a zděným oplocením. Napojen na rozvod nn, vodovodní, kanalizační a plynovodní řády. Součásti areálu jsou dvě velkokapacitní studny, prostory určené jako technické zázemí, vnitřní parkoviště s kruhovým objezdem, udržovaný park.
Adresa objektu Dalešice č. p. 58 a č. p. 59.
Areál je vzdálený pouze 54 km od centra Brna, 15 km od Třebíče a 12 km od Náměšti nad Oslavou.

 Objekt najdete  ZDE

 

 

 

Kontakt: ing. Štěrbová Jelena 

tel.: 608 200 481

 


 


Последнее обновление 11.4.2017 l copyright (c) 2006 REAL KREDIT a.s. l Tvorba www stránekMACHIN.cz,webhostingHOSTSERVIS.cz TOPlist
4storel LCD monitory l Notebookyl Počítačel Softwarel Fotoaparátyl Tiskárnyl PDA